Співпраця з Хмельницьким національним університетом

2 листопада відбулась зустріч директорки Малієвецького обласного історико-культурного музею Анастасії Донець з високим представництвом Хмельницького національного університету: ректором Сергієм Матюхом, проректором з науково-педагогічної роботи Віктором Лопатовським, завідувачем кафедри екології та біологічної освіти Наталею Міроновою.

Предметом зустрічі були перспективи розвитку Музею у співпраці з Університетом, зважаючи на те, що вже понад два десятиріччя кафедра екології та біологічної освіти використовує територію Малієвецького парку для проведення екскурсій під час загальноекологічної, ландшафтноекологічної, ботанічної та зоологічної практик студентів освітніх програм «Екологія» та «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини»).

А після ліквідації на території маєтку санаторію саме доцентка кафедри охорони довкілля Людмила Казімірова долучилась до концепції створення обласного історико-культурного музею (а в перспективі – заповідника).

За підсумками зустрічі було підписано договір про наукову і творчу співпрацю, та угоду на проведення практики студентів.